cdc-w9KEokhajKw-unsplash

Sprzedaż suszu w Stanach Zjednoczonych rośnie – wszystko z obawy przed kwarantanną

Gdy niepokój związany z trwającym zagrożeniem koronawirusem osiąga wysoki poziom, coraz więcej osób zaczyna częściej sięgać po konopie.

Przygotowując się do ewentualnej kwarantanny, ludzie gromadzili się w supermarketach, rozbierając półki z papieru toaletowego, makaronu i innych produktów niezbędnych w tym trudnym czasie. W Stanach Zjednoczonych szczególnie oblężone są również lokale z legalnymi produktami konopnymi. Wielu sprzedawców w Los Angeles odnotowuje gwałtowny wzrost sprzedaży, klienci gromadzą dodatkowe rezerwy konopi, aby przetrwać okres pandemii.

„Ludzie są w trybie niedoboru. Ulice są puste, ale konkretne firmy, takie jak sklepy spożywcze i przychodnie, widzą więcej ludzi niż zwykle – a ludzie gromadzą zapasy i kupują hurtowo.[…] Widziałem stałych klientów kupujących trzy lub cztery razy tyle, co zwykle kupują tylko w jednym z aptek w Los Angeles”.– powiedział Steve Lilak, szef sprzedaży w kalifornijskiej firmie konopi NUG , do The Hollywood Reporter (THR).

Sweet Flower, mieszczące się w śródmieściu LA również zauważyło wzrost sprzedaży detalicznej i dostaw. „Z powodu wirusa konsumenci martwią się niedoborem, co prawdopodobnie powoduje, że kupują więcej produktów niż zwykle. Myślę również, że wielu naszych klientów korzysta z naszych ofert marihuany, szukając dobrego samopoczucia psychicznego i uspokojenie umysłu podczas paniki w całym kraju ”.– powiedziała dyrektor ds. Marketingu Sweet Flower, Kiana Anvaripour w THR.

Brandon Andrew, dyrektor naczelny producenta napoju Calexo, powiedział, że przewiduje, że „sprzedaż będzie szybka, zwłaszcza, że ​​ludzie szukają sposobów radzenia sobie ze strachem przed pandemią”. Doradził również, że „ludzie mogą trzymać się dystansu społecznego, zamawiając dostawy z przychodni. ”

Wielu klientów już stosuje się do tej porady, a firmy kurierskie odnotowują znaczny wzrost sprzedaży. „Zauważyliśmy wzrost naszych usług dostawczych we wszystkich naszych lokalizacjach, z rekordową sprzedażą w ciągu ostatnich dwóch tygodni” – powiedział THR, rzecznik Caliva, innej lokalnej sieci aptek, która oferuje usługi dostawy.

Obywatele instynktownie wykupują większe ilości produktów w tym tych wykonanych z konopi. Marihuana działa uspokajająco, relaksująco oraz odprężająco, co ma zbawienny wpływ na nasze skołatane nerwy w czasie pandemii. Dzięki swoim innym właściwościom np. antybakteryjnym, antywirusowym, przeciwzapalnym etc. zażywając konopi, dodatkowo działamy profilaktycznie i wzmacniamy swój organizm, który w każdej chwili może stać się narażony na niebezpieczne wirusy i bakterie.

Jak zadbać o odporność swoją i bliskich? Zapraszam do poprzedniego wpisu

podziel się wpisem:

kategorie wpisów

facebook

social media

umów konsultację

Aby poznać szczegóły naszej oferty umów się na konsultację z naszym specjalistą!