next-green-wave-JbCiYHNSInQ-unsplash

Rozdawał wodę, artykuły higieniczne oraz marihuanę

Nie wszyscy bohaterowie noszą peleryny. Nasz bohater, który sam nazywa się Outlaw, spędził w zeszłym tygodniu czas na rozdawaniu darmowych konopi, papieru toaletowego i środków dezynfekujących ludziom w całym Manchesterze w Wielkiej Brytanii. I nie planuje w najbliższym czasie zaprzestać swojej działalności.

„W tym tygodniu udało się rozdać ponad 300 paczek papieru toaletowego, cztery uncje marihuany, setki małych opakowań środków do dezynfekcji i sześć dużych skrzynek z butelkowaną wodą”, powiedział zamaskowany bohater dla The Daily Star.

Charakterystycznym dźwiękiem zapowiadającym naszego bohatera jest melodia piosenki Bobby’ego McFerrina „Don’t Worry, Be Happy”, która płynie z jego furgonetki.

To nie pierwszy raz, kiedy Outlaw dostarczał darmowe, niezbędne przedmioty najbardziej potrzebującym. W lipcu ubiegłego roku wraz ze współpracownikiem rozdał pulę o wartości prawie 1000 $ losowym przechodniom w Manchesterze.

„Nikomu nie dzieje się krzywda ani nie doznaje strat, z tego powodu, że kilku facetów rozdaje trawkę”, powiedział Outlaw w wywiadzie dla Metro wkrótce po lipcowym rozdaniu. „Kwestionujemy brytyjskie przepisy i ustawodawstwo i lubimy testować autorytet. Dopóki ktoś nie przekona nas, że istnieje uzasadniony powód, aby konopie indyjskie były nielegalne, będziemy robić to, co robimy i przesuwać barierę, niezależnie od prawa. ”

Od tego czasu Outlaw nadal udziela darowizn na cele charytatywne, w tym  gotówkę dla bezdomnych wpakowaną w kartki świąteczne, w przebraniu Świętego Mikołaja.

W listopadzie ubiegłego roku Outlaw i inny mężczyzna zostali aresztowani jako podejrzani o terroryzm podczas kręcenia teledysku w centrum Manchesteru. Obaj mężczyźni zostali zwolnieni następnego dnia bez zarzutów.

Kim więc tak naprawdę jest mężczyzna? Tylko jego najbliżsi powiernicy wiedzą, ponieważ udało mu się zachować anonimowość przez dłuższy czas. Fani człowieka, który mówi swoim wyznawcom, że „The Government Hates You” może nadążać za charytatywnymi trasami mężczyzny na Instagramie. Ma także stronę internetową, na której nie tylko dokumentuje prezenty, ale także sprzedaje swoją muzykę i towary.

podziel się wpisem:

kategorie wpisów

facebook

social media

umów konsultację

Aby poznać szczegóły naszej oferty umów się na konsultację z naszym specjalistą!