Konsultacje

Darmowe konsultacje

Szanowni Państwo,

Działamy na polskim rynku w trosce o zdrowie i dobrą jakość życia naszych klientów. Od lat zajmujemy się wspieraniem osób z przewlekłymi schorzeniami oraz tymi, którzy chcą zadbać o siebie profilaktycznie. Nasz zespół wspierają specjaliści z zakresu medycyny naturalnej oraz dyplomowany dietetyk.

konsultacje

Konopie medyczne i ich zastosowanie to nasza pasja, na bieżąco śledzimy najnowsze badania i doniesienia ze świata nauki, aby stale poszerzać wiedzę i jeszcze lepiej dopasowywać zalecenia oraz produkty do indywidualnych potrzeb naszych klientów.

W dotychczasowych doświadczeniach spotykaliśmy się z wieloma osobami w różnym wieku i o różnej kondycji zdrowotnej oraz członkami ich rodzin. Osoby te zmagają się z przeróżnymi dolegliwościami, o zróżnicowanym stopniu zaawansowania. W zależności od stanu zdrowia nasze produkty konopne pomogły im w całkowitym wyzdrowieniu, zatrzymaniu rozwoju choroby lub przynoszą wyraźną ulgę w cierpieniu. Ponadto z większością z nich mamy stały kontakt i na bieżąco zbieramy informacje na temat działania zaproponowanych przez nas produktów.

Konopie to dość specyficzna i trudna branża. Obecnie na rynku polskim oraz europejskim dostępnych jest bardzo wiele różnych produktów konopnych. Na pierwszy rzut oka mogłoby się wydawać, że różnią się one wyłącznie stężeniem oraz ceną. Jest jednak nieco inaczej, ponieważ produkty te odróżniają się od siebie również naturalnością, czystością, składem oraz działaniem. W przeciwieństwie do konkurencji możemy Państwu zagwarantować, że wszystkie wytwarzane i sprzedawane przez nas produkty posiadają certyfikaty potwierdzające ich dobra jakość. Ponadto zawsze chętnie doradzimy w kwestii doboru produktu z naszej oferty, odpowiednio dopasowanego do Państwa potrzeb.

umów konsultację

Aby poznać szczegóły naszej oferty umów się na konsultację z naszym specjalistą!